WYPRODUKOWANE W POLSCE
2 LATA GWARANCJI, 14 DNI NA ZWROT

Sztyfty drewniane

Filter

Refine results

-30%
Kolczyki drewniane sztyfty - gwiazdy

27,30 

-30%
Kolczyki drewniane sztyfty - nuty szesnastki

27,30 

-30%
Kolczyki drewniane sztyfty - wilki

27,30 

1 2

Kolczyki sztyfty z drewna – nie daj się przeciętności

Lubisz nosić kolczyki, ale tradycyjna biżuteria wydaje Ci się za ciężka? Kochasz ciepłe, naturalne materiały? Odpowiedzią na Twoje potrzeby mogą być nasze ręcznie wykonane kolczyki drewniane. Biżuteria ta składa się ze sztyftu ze stali chirurgicznej, który wklejony jest w element z litego drewna dobrego gatunku. To idealny damski dodatek bez względu na styl.

Szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby?

Z racji swojego charakteru, ręcznie wykonane kolczyki z drewna będą stanowić piękny i oryginalny eko - prezent dla wszystkich kobiet, którym bliska jest natura. Każda para kolczyków, ma swój własny design i dzięki temu że wykonane zostały z drewna - niepowtarzalne piękno i kolor.

Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?

Wyjątkowa biżuteria, wymaga wyjątkowego użytkowania. Kolczyki drewniane sztyfty składają się z zapięcia ze stali chirurgicznej o wysokim połysku, oraz minimalistycznego, unikalnego elementu z naturalnego, litego drewna. Mimo, że stal chirurgiczna jest materiałem bardziej odpornym na zarysowania niż złote, czy srebrne to najlepiej przechowywać je w pudełeczku wyłożonym miękkim materiałem. Warto również unikać kontaktu ze detergentami czy alkoholem (np. perfumami). Jeżeli chodzi o drewniany element zdecydowanie należy pamiętać o tym, żeby nie narażać go na długotrwały kontakt z wilgocią - jeżeli myjesz głowę lub idziesz na basen - zdejmij kolczyki - posłużą Ci o wiele dłużej i będą cieszyć oko :). Oczywiście w pewnym stopniu staramy się zabezpieczyć ten element, impregnując go naturalnymi olejami (bez chemicznych dodatków) co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Copyright © 2020 spalskamanufaktura.pl
lockcogusercartmagnifiercrossmenuchevron-downcross-circle