WYPRODUKOWANE W POLSCE
2 LATA GWARANCJI, 14 DNI NA ZWROT

Bransoletka z celtyckim węzłem tarczy

55,30 

-30%
Symbol celtyckiego węzła tarczy (nazywany również splotem celtyckim, lub shield knot) używany był od tysięcy lat przez rozmaite kultury do ochrony i odstraszania. Nazwa symbolu wiąże się z jego przeznaczeniem, był on bowiem umieszczany na tarczach wojowników z dwóch powodów. Po pierwsze - znaczenie metafizyczne - posiadacz tarczy na której znajdował się splot, wierzył w […]
Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover
OPIS
Dodatkowe informacje
opinie

Symbol celtyckiego węzła tarczy (nazywany również splotem celtyckim, lub shield knot) używany był od tysięcy lat przez rozmaite kultury do ochrony i odstraszania. Nazwa symbolu wiąże się z jego przeznaczeniem, był on bowiem umieszczany na tarczach wojowników z dwóch powodów. Po pierwsze - znaczenie metafizyczne - posiadacz tarczy na której znajdował się splot, wierzył w jego magiczne właściwości co przekładało się na lepsze nastawienie mentalne wojownika przed walką. Po drugie - splot na tarczy wykonany był najczęściej z misternie utkanego rzemienia, lub grubej liny - fizycznie wzmacniał więc powierzchnię tarczy.

Skórzana bransoletka z celtyckim węzłem tarczy wykonanym z litego drewna

Wszystkie bransoletki w Spalskiej Manufakturze wytwarzamy ręcznie w niewielkim, rodzinnym warsztacie. Przykładamy ogromną wagę do detali i używamy naturalnych półproduktów. Zawieszki powstają w 100% u nas - od surowej deski, aż po finalny wzór.

Zawieszka w kształcie celtyckiego węzła tarczy wykonana jest z litego drewna teakowego. Zawieszka umieszczona jest na naturalnym, skórzanym rzemieniu. Drewno Teaku cechuje się dużą odpornością na wilgoć, wszelkie zabrudzenia oraz pleśnie i grzyby, dlatego też jest często wykorzystywanym drewnem na ekskluzywnych jachtach. Dodatkową ochronę Twojej bransoletki zapewniamy pokrywając ją naturalnym olejem.  Dzięki temu zabiegowi uwidacznia się naturalny wzór drewna, przez co każda zawieszka ma swój wyjątkowy charakter, a także staje się jeszcze odporniejsza na upływ czasu.

Wybierz swój wzór plecionki

Bransoletkę z celtyckim węzłem tarczy zaprojektowaliśmy w dwóch wariantach. Możesz wybrać wariant z szerszym lub delikatniejszym splotem.

Bransoletka z celtyckim węzłem tarczy jako pomysł na prezent

Wszystkie modele naszych bransoletek pakujemy w brzozowe pudełka (również wytwarzanym u nas). Pudełko wypełnione jest ozdobnym mchem chrobotkiem, zatem kupując u nas masz gotowy - pięknie i oryginalnie zapakowany prezent :).

---

Czujesz, że to produkt dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich. Postaw na klasykę i zamów już teraz! 😉

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów?
Napisz do nas: hello@spalskamanufaktura.pl

Informacje dodatkowe

Interior Perfection

Browse through hundreds of amazing home products

Vases & Bowls

Shop decorative vases & bowls

Mogą Ci się również spodobać te produkty

Copyright © 2020 spalskamanufaktura.pl
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down