WYPRODUKOWANE W POLSCE
2 LATA GWARANCJI, 14 DNI NA ZWROT

Bransoletka z koniczynką

55,30 

-30%
Symbol czterolistnej koniczyny jest znany ludzkości od pokoleń. Od zawsze też, przypisywane są mu magiczne właściwości. Symbol ten wywodzi się z kultury i wierzeń celtów, których druidzi wierzyli iż czterolistna koniczyna uchroni ich przed złem. Prawdopodobnie wierzy się, że czterolistna koniczynka przynosi szczęście ze względu na to, że była ona rzadko spotykana - czwarty listek […]
Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover
OPIS
Dodatkowe informacje
opinie

Symbol czterolistnej koniczyny jest znany ludzkości od pokoleń. Od zawsze też, przypisywane są mu magiczne właściwości. Symbol ten wywodzi się z kultury i wierzeń celtów, których druidzi wierzyli iż czterolistna koniczyna uchroni ich przed złem. Prawdopodobnie wierzy się, że czterolistna koniczynka przynosi szczęście ze względu na to, że była ona rzadko spotykana - czwarty listek koniczyny jest mutacją występującą u trzylistnych roślin.

Skórzana bransoletka z koniczynką z litego drewna

Każdy produkt wytworzony w Spalskiej Manufakturze powstaje ręcznie w niewielkim, rodzinnym warsztacie. Przykładamy ogromną wagę do detali i używamy naturalnych półproduktów. Zawieszki powstają w 100% u nas - wyszukujemy surowe deski, które następnie przetwarzamy tak, abyście Wy mogli się cieszyć efektem końcowym.

Zawieszka z plecioną koniczynką wykonana jest z litego drewna teakowego. Zawieszka umieszczona jest na naturalnym, skórzanym rzemieniu. Drewno Teaku cechuje się dużą odpornością na wilgoć, wszelkie zabrudzenia oraz pleśnie i grzyby, dlatego też jest często wykorzystywanym drewnem na ekskluzywnych jachtach. Dodatkową ochronę Twojej bransoletki zapewniamy pokrywając ją naturalnym olejem.  Dzięki temu zabiegowi uwidacznia się naturalny wzór drewna, przez co każda zawieszka ma swój wyjątkowy charakter, a także staje się jeszcze odporniejsza na upływ czasu.

Wybierz swój wzór plecionki

Każda bransoletka z zawieszkami z drewna teakowego wytwarzana jest w dwóch wariantach plecionki. Możesz wybrać wariant z szerszym lub delikatniejszym splotem.

Bransoletka z koniczynką jako pomysł na prezent

Wszystkie modele naszych bransoletek pakujemy w brzozowe pudełka (również wytwarzanym u nas). Pudełko wypełnione jest ozdobnym mchem chrobotkiem, zatem kupując u nas masz gotowy - pięknie i oryginalnie zapakowany prezent :).

---

Czujesz, że to produkt dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich. Postaw na klasykę i zamów już teraz! 😉

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów?
Napisz do nas: hello@spalskamanufaktura.pl

Informacje dodatkowe

Interior Perfection

Browse through hundreds of amazing home products

Vases & Bowls

Shop decorative vases & bowls

Mogą Ci się również spodobać te produkty

Copyright © 2020 spalskamanufaktura.pl
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down