WYPRODUKOWANE W POLSCE
2 LATA GWARANCJI, 14 DNI NA ZWROT

Bransoletka z krzyżykiem

55,30 

-30%
Symbol krzyża znany jest ludzkości od wielu wieków. Symbol ten pomimo naturalnych skojarzeń z chrześcijaństwem, tak naprawdę przewija się przez wiele religii. W pierwszych wierzeniach symbol krzyża był wiązany nawet z siłami przyrody, takimi jak ogień, słońce i życie. Historycznie krzyże pojawiają się również w herbach szlacheckich. Skórzana bransoletka z krzyżykiem wykonanym z litego drewna […]
Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover
OPIS
Dodatkowe informacje
opinie

Symbol krzyża znany jest ludzkości od wielu wieków. Symbol ten pomimo naturalnych skojarzeń z chrześcijaństwem, tak naprawdę przewija się przez wiele religii. W pierwszych wierzeniach symbol krzyża był wiązany nawet z siłami przyrody, takimi jak ogień, słońce i życie. Historycznie krzyże pojawiają się również w herbach szlacheckich.

Skórzana bransoletka z krzyżykiem wykonanym z litego drewna

Wszystkie produkty wytwarzane w Spalskiej Manufakturze wytwarzamy ręcznie w niewielkim, rodzinnym warsztacie. Przykładamy ogromną wagę do detali i używamy naturalnych półproduktów. Zawieszki powstają w 100% u nas - od surowej deski, aż po finalny wzór.

Zawieszka z plecionym krzyżykiem wykonana jest z litego drewna teakowego. Zawieszka umieszczona jest na naturalnym, skórzanym rzemieniu. Drewno Teaku cechuje się dużą odpornością na wilgoć, wszelkie zabrudzenia oraz pleśnie i grzyby, dlatego też jest często wykorzystywanym drewnem na ekskluzywnych jachtach. Dodatkową ochronę Twojej bransoletki zapewniamy pokrywając ją naturalnym olejem.  Dzięki temu zabiegowi uwidacznia się naturalny wzór drewna, przez co każda zawieszka ma swój wyjątkowy charakter, a także staje się jeszcze odporniejsza na upływ czasu.

Wybierz swój wzór plecionki

Bransoletkę z krzyżykiem zaprojektowaliśmy w dwóch wariantach spośród których możesz wybierać. Możesz wybrać wariant z szerszym lub delikatniejszym splotem.

Bransoletka z krzyżem jako pomysł na prezent

Wszystkie modele naszych bransoletek pakujemy w brzozowe pudełka (również wytwarzanym u nas). Pudełko wypełnione jest ozdobnym mchem chrobotkiem, zatem kupując u nas masz gotowy - pięknie i oryginalnie zapakowany prezent :).

---

Czujesz, że to produkt dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich. Postaw na klasykę i zamów już teraz! 😉

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów?
Napisz do nas: hello@spalskamanufaktura.pl

Informacje dodatkowe

Interior Perfection

Browse through hundreds of amazing home products

Vases & Bowls

Shop decorative vases & bowls

Mogą Ci się również spodobać te produkty

Copyright © 2020 spalskamanufaktura.pl
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down