WYPRODUKOWANE W POLSCE
2 LATA GWARANCJI, 14 DNI NA ZWROT
  • zawieszka drewniana lis
  • bransoletka drewniana pleciona z lisem
  • zawieszka drewniana lis
  • bransoletka drewniana pleciona z lisem

Bransoletka z lisem

From 41,30 

-30%
LIS symbolizuje inteligencje, spryt i pomysłowość. Jest przebiegły i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Wyczuwa fałsz i z łatwością wskazuje słabe punkty. Trochę kombinuje, aby wyjść na swoje. Jest niezależny i ambitny. Nie poddaje się. Wykorzystuje swoją wiedzę, aby dotrzeć do celu. Widzisz podobieństwo? SYMBOL LISA na Twoim nadgarstku przypomni Ci o tym, że […]
Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover
OPIS
Dodatkowe informacje
opinie

LIS symbolizuje inteligencje, spryt i pomysłowość. Jest przebiegły i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Wyczuwa fałsz i z łatwością wskazuje słabe punkty. Trochę kombinuje, aby wyjść na swoje. Jest niezależny i ambitny. Nie poddaje się. Wykorzystuje swoją wiedzę, aby dotrzeć do celu.

Widzisz podobieństwo?

SYMBOL LISA na Twoim nadgarstku przypomni Ci o tym, że zawsze jest jakieś rozwiązanie. Podobno nie ma drogi bez wyjścia, a lisi spryt może Ci pomóc odnaleźć się  w wielu sytuacjach.

DREWNIANA BRANSOLETKA WYKONANA W ZGODZIE Z NATURĄ

Oferowane bransoletki wykonujemy w domowej, niewielkiej manufakturze, która jest wypełniona ogromną pasją do rękodzieła i natury.

Geometryczny lis, który spogląda przed siebie jest wykonany z bardzo dobrej jakości drewna litego. Symbol jest osadzony na zaplecionym, naturalnym sznurku z woskowanej bawełny lub rzemieniu z naturalnej skóry. Zawieszkę zabezpieczamy olejem z lnu.

Dbamy o najwyższą jakość, która przejawia się w trwałości poszczególnych elementów. Ręcznie dopieszczamy każdy detal. Troszczymy się o naturę i Twoje zdrowie. Bransoletki nie wywołują alergii.

WYBIERZ KOLOR DLA SIEBIE

BRANSOLETKĘ Z LISEM możesz dostosować do swojego nadgarstka. Do wyboru masz 4 kolory sznurka: czarny, zielony, czerwony lub brązowy oraz czarny rzemień z naturalnej skóry.

POMYSŁ NA PREZENT DLA SPRYTNYCH

Lisi spryt pozwala iść przed siebie własną ścieżką i pobudza do szukania nowych i kreatywnych rozwiązań. Bransoletka z lisem to doskonały pomysł na prezent dla osób, które potrafią umiejętnie wykorzystać pojawiające się szanse i możliwości, są niezależne i dbają o swój indywidualizm.

Każdy produkt pakujemy w brzozowe pudełka wypełnione zielonym mchem.

---

Czujesz, że to produkt dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich. Wykaż się sprytem i zamów już teraz!

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów?
Napisz do nas: hello@spalskamanufaktura.pl

Informacje dodatkowe

Materiał zawieszki

Interior Perfection

Browse through hundreds of amazing home products

Vases & Bowls

Shop decorative vases & bowls

Mogą Ci się również spodobać te produkty

Copyright © 2020 spalskamanufaktura.pl
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down