WYPRODUKOWANE W POLSCE
2 LATA GWARANCJI, 14 DNI NA ZWROT
  • zawieszka drewniana motyl
  • bransoletka drewniana pleciona z motylem
  • zawieszka drewniana motyl
  • bransoletka drewniana pleciona z motylem

Bransoletka z motylem

From 41,30 

-30%
Motyl to piękna, lekka i nieuchwytna istota. Symbolizuje przemianę – metamorfozę, którą przechodzimy na przestrzeni lat. Podkreśla naturalny cykl życia. Jest niczym nasza dojrzałość, która daje niezależność i swobodę. Może być wyzwoleniem i początkiem czegoś zupełnie nowego. SYMBOL MOTYLA na Twoim nadgarstku podkreśli Twoją delikatną naturę. Przypomni o uroku życia, które jest ulotne i w […]
Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover
OPIS
Dodatkowe informacje
opinie

Motyl to piękna, lekka i nieuchwytna istota. Symbolizuje przemianę – metamorfozę, którą przechodzimy na przestrzeni lat. Podkreśla naturalny cykl życia. Jest niczym nasza dojrzałość, która daje niezależność i swobodę. Może być wyzwoleniem i początkiem czegoś zupełnie nowego.

SYMBOL MOTYLA na Twoim nadgarstku podkreśli Twoją delikatną naturę. Przypomni o uroku życia, które jest ulotne i w naturalny sposób przechodzi ciągłe zmiany i metamorfozy.

DREWNIANA BRANSOLETKA WYKONANA W ZGODZIE Z NATURĄ

Wszystkie bransoletki są wykonywane ręcznie w naszej rodzinnej, niewielkiej manufakturze. Dbamy o każdy szczegół. Stosujemy komponenty, które są przyjazne naturze.

Rozłożysty, geometryczny motyl jest wykonany ze starannie wyselekcjonowanego drewna litego. Symbol jest osadzony na naturalnej plecionce z woskowanej bawełny lub naturalnej skóry. Docelowo zabezpieczamy go specjalnym olejem z lnu.

W Twoje ręce oddajemy wytwór, który jest w pełni przyjazny zdrowiu. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Staramy się go jak najlepiej wzmocnić i zabezpieczyć, tak aby cieszył Twoje oczy przez kolejne miesiące i lata.

WYBIERZ KOLOR DLA SIEBIE

BRANSOLETKA Z MOTYWLEM będzie odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Spokojnie możesz ją wyregulować do swojego nadgarstka. Sznurek występuje w czterech kolorach: czarnym, zielonym, czerwony lub brązowym. Do wyboru masz również czarny, naturalny rzemień.

POMYSŁ NA PREZENT DLA TYCH, KTÓRZY DOCENIAJĄ ZMIANY

Symbol motyla, który w mitologii oznaczał „oddech życia” to doskonały pomysł na prezent dla osoby, która zna i rozumie zmiany, które zachodzą z biegiem lat. Docenia mijający czas i nieuchwytność życia. Kocha piękno i delikatność natury. Żyje w zgodzie z sobą i tym, co czeka na nią za rogiem.

Każdy produkt pakujemy w brzozowe pudełka wypełnione zielonym mchem.

---

Czujesz, że to produkt dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich. Ciesz się chwilą i zamów już teraz!

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów?
Napisz do nas: hello@spalskamanufaktura.pl

Informacje dodatkowe

Materiał zawieszki

Interior Perfection

Browse through hundreds of amazing home products

Vases & Bowls

Shop decorative vases & bowls

Mogą Ci się również spodobać te produkty

Copyright © 2020 spalskamanufaktura.pl
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down