WYPRODUKOWANE W POLSCE
2 LATA GWARANCJI, 14 DNI NA ZWROT

Bransoletka z nieskończonością

From 41,30 

-30%
Czy można w życiu wyzbyć się wszystkich ograniczeń? Żyć w harmonii ze światem i mijającym czasem? Zerkać w przyszłość wiedząc, że jest ona nieskończona? Tak, to Twój wybór. SYMBOL NIESKOŃCZONOŚCI reprezentuje nieziemską siłę, która wraca do nas w chwilach zwątpienia, pokazując ilość niekończących się możliwości. Nosząc go na nadgarstku, będziesz pamiętać o życiu według własnych […]
Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover
OPIS
Dodatkowe informacje
opinie

Czy można w życiu wyzbyć się wszystkich ograniczeń? Żyć w harmonii ze światem i mijającym czasem? Zerkać w przyszłość wiedząc, że jest ona nieskończona? Tak, to Twój wybór.

SYMBOL NIESKOŃCZONOŚCI reprezentuje nieziemską siłę, która wraca do nas w chwilach zwątpienia, pokazując ilość niekończących się możliwości. Nosząc go na nadgarstku, będziesz pamiętać o życiu według własnych zasad – bez wewnętrznych granic, które niejednokrotnie są blokadą w realizacji marzeń i celów.

DREWNIANA BRANSOLETKA WYKONANA W ZGODZIE Z NATURĄ

Nieskończona miłość do rękodzieła – to ona wypełnia przestrzeń naszej rodzinnej, niewielkiej manufaktury, w której wykonujemy spalskie bransoletki. Szanujemy naturę i chcemy tę myśl przekazywać dalej, dlatego wszystkie elementy są wykonane z surowców naturalnych.

Przewrócona ósemka jest wykonana z bardzo dobrej jakości drewna litego. Symbol jest osadzony na naturalnej plecionce z bawełnianego sznurka, który jest niezwykle delikatny dla skóry lub rzemienia z naturalnej skóry.

Komponenty zabezpieczamy olejem z lnu. Nie stosujemy żadnych sztucznych lakierów. Bransoletki nie uczulają.

WYBIERZ KOLOR DLA SIEBIE

BRANSOLETKI Z NIESKOŃCZONOŚCIĄ są w pełni regulowane, możesz dopasować je do swojego nadgarstka. Sznurek występuje w 4 kolorach: czarnym, zielonym, czerwonym lub brązowym. Do wyboru masz również czarny, skórzany rzemień.

POMYSŁ NA PREZENT, KTÓRY PODKREŚLI SIŁĘ RELACJI

Wierzysz w przeznaczenie? Czasem spotkamy na swojej drodze osoby, które są naszymi bratnimi duszami. Może to być przyjaciel, partnerka, siostra, kumpel z pracy, babcia – każdy inny człowiek, który jest dla Ciebie kimś innym, kimś bliższym. Ot tak, czujesz, że musieliście się spotkać i jest za to odpowiedzialna siła wyższa.

BRANSOLETKA Z NIESKOŃCZONOŚCIĄ podkreśli siłę waszej relacji. Będzie symbolem przepięknej więzi, która może przetrwać wszystko.

Każdy produkt pakujemy w brzozowe pudełka wypełnione zielonym mchem.

---

Czujesz, że to produkt dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich. Postaw na klasykę i zamów już teraz!

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów?
Napisz do nas: hello@spalskamanufaktura.pl

Informacje dodatkowe

Materiał sznurka

Materiał zawieszki

Interior Perfection

Browse through hundreds of amazing home products

Vases & Bowls

Shop decorative vases & bowls

Mogą Ci się również spodobać te produkty

Copyright © 2020 spalskamanufaktura.pl
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down