WYPRODUKOWANE W POLSCE
2 LATA GWARANCJI, 14 DNI NA ZWROT

Kolczyki drewniane - Wilczy trop

27,30 

-30%
Któż z nas nie zgubił kiedyś drogi, tej prawdziwej czy tej życiowej? W odnalezieniu właściwej ścieżki pomaga niekiedy podążanie tropem tych, którzy są dla nas wzorem lub wyznaczenie własnych ścieżek. Ważne by dążyć do wyznaczonego sobie celu.  SYMBOL WILCZEGO TROPU może być Twoim drogowskazem, który będzie zawsze przy Tobie. Symbolem odnalezionej drogi lub poszukiwania tej […]
Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover
OPIS
Dodatkowe informacje
opinie

Któż z nas nie zgubił kiedyś drogi, tej prawdziwej czy tej życiowej? W odnalezieniu właściwej ścieżki pomaga niekiedy podążanie tropem tych, którzy są dla nas wzorem lub wyznaczenie własnych ścieżek. Ważne by dążyć do wyznaczonego sobie celu.

 SYMBOL WILCZEGO TROPU może być Twoim drogowskazem, który będzie zawsze przy Tobie. Symbolem odnalezionej drogi lub poszukiwania tej właściwej.

KOLCZYKI DREWNIANE WYKONANE W ZGODZIE Z NATURĄ

wszystkie nasze kolczyki wykonujemy ręcznie w rodzinnej manufakturze. Kolczyki z wilczym tropem wykonane zostały z litego drewna i zawieszone na biglach z metalu o antyalergicznych właściwościach.

Do zabezpieczenia drewnianej zawieszki stosujemy naturalny olej z lnu, co jest przyjazne zdrowiu i zapewnia jej trwałość. Biżuteria nie wywołuje alergii.

CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ KOLCZYKA: ok. 6 cm

POMYSŁ NA PREZENT DLA DĄŻĄCYCH DO CELU

KOLCZYKI DREWNIANE WILCZY TROP to doskonały pomysł na prezent dla osoby, która wytrwale podąża do wyznaczonego sobie celu. Nie poddaje się mimo przeciwności losu i nie boi się sprawdzania różnych dróg by odnaleźć tą właściwą.

Każdy produkt pakujemy w eleganckie papierowe pudełka.

---

Czujesz, że to produkt dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich. Nie zwlekaj i zamów już teraz!

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów?
Napisz do nas: hello@spalskamanufaktura.pl

Informacje dodatkowe

Interior Perfection

Browse through hundreds of amazing home products

Vases & Bowls

Shop decorative vases & bowls

Mogą Ci się również spodobać te produkty

Copyright © 2020 spalskamanufaktura.pl
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down